Kwiatownia —
kwiaty, sztuka, pasja

„...Zatrzymaj się i popatrz, czyż to nie jest cudowne?...” – powiedziała kiedyś do mnie pewna pani…

...porzucić rutynę i popuścić wodze fantazji - bawiąc się kształtami, kolorami i fakturą. Czyniąc to z pasji, florystyka stała się moim sposobem na życie, a dla Państwa może stać się wizytówką każdej uroczystości...

5 ważnych powodów
dlaczego warto z nami współpracować

Miarą naszego sukcesu jest zawsze Państwa zadowolenie

Kreatywność

W swojej twórczości proponujemy rozwiązania, które łamią stereotypy i rutynę wyznaczając nowe trendy w szeroko rozumianej, nieznanej dotąd florystyce. Pomaga nam w tym doświadczenie, pasja dla rzemiosła oraz doskonała intuicja, czyniąc nasze projekty ponadczasowe.

Unikatowość

Bez ograniczeń łączymy materiały naturalne z bardzo nowoczesnymi, poszukujemy nieustannie nowych możliwości rozwoju i inspiracji, aby tworzyć swój własny niepowtarzalny styl i unikatowe projekty, które są w stanie zaspokoić Państwa oczekiwania.

Jakość

Poprzez personalizację zleceń gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz precyzję ich wykonania.

Pewność

Dzięki obserwacji Państwa potrzeb oraz ciągłego poszukiwania innowacji, projektujemy rozwiązania funkcjonalne i konkurencyjne, gwarantujące sukces obu ze stron.

Dostępność

Jesteśmy dla Państwa wówczas, kiedy zrodzi się tylko potrzeba kontaktu! Zapewniamy dostawę wykonanej usługi we wskazane miejsce co gwarantuje Państwu oszczędność czasu, wygodę i komfort. Świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Zapraszamy do kontaktu

Umów się z nami na spotkanie, a przygotujemy projekt i kosztorys uwzględniający indywidualne potrzeby.